Transmisje online z pogrzebu

Transmisja z pogrzebów online to nowa usługa, która pozwala rodzinom uczestniczyć w uroczystości żałobnej z każdego miejsca na świecie. Wiemy, że nie każda osoba ma możliwość osobiście zjawić się w dniu pogrzebu. Niezależnie od powodu, w takiej sytuacji bliskim Zmarłego zawsze towarzyszy smutek i bezradność.

 

W zakładzie pogrzebowym Kościerzyna wielokrotnie spotykaliśmy się z rodzinami, które komunikowały nam, nie wszyscy ich krewni mogą być obecni w tak ważnym dniu. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy transmisje online z pogrzebów.

 

Wszystko emitowane jest bezpośrednio z naszej strony, dzięki temu mamy wpływ na jakość transmisji. Zarówno obraz, jak i dźwięk przez całą transmisję emitowany jest na wysokim poziomie. Natomiast kamera ustawiona jest w taki sposób, aby nie zakłócać spokoju uczestników obecnych na uroczystości pogrzebowej. Zależy nam na tym, aby rodziny mogły pożegnać się z drugim człowiekiem, nawet w sposób wirtualny. Ofertę transmitowania pogrzebów online kierujemy do naszych klientów.

 

Na Państwa życzenie transmisja może być zabezpieczona hasłem. Zadzwoń i zamów transmisję z pogrzebu on-line, która pokazana będzie w sposób dyskretny na naszej stronie internetowej – 720 811 515 , 601 153 903 , 609 622 244.