Zakład pogrzebowy Szymbark

Nasza firma pogrzebowa Plutowski z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem świadczy usługi pogrzebowe na terenie Szymbarku. Nasza misja opiera się na trosce o potrzeby lokalnej społeczności, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność również o to miasto. Dla naszej firmy nie ma znaczenia, na którym z cmentarzy w Szymbarku odbywa się ceremonia pożegnania. Jesteśmy gotowi organizować pogrzeby na każdym z nich, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i życzeń rodziny zmarłego. Bez względu na rodzaj wyznania czy tradycje, z pełnym szacunkiem i zrozumieniem podejmujemy się organizacji ceremonii pogrzebowych każdego rodzaju.

 

Usługi pogrzebowe Szymbark

 

Naszym celem jest kompleksowa obsługa, dlatego zajmujemy się nie tylko organizacją samej ceremonii, ale również załatwianiem wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Dbamy o to, aby rodzina mogła skupić się na przeżywaniu swojego żalu, a my zajmiemy się resztą.

 

Ponadto, oferujemy całodobową eksportację zmarłych, gwarantując szybką i bezpieczną przewózkę zmarłego do miejsca pochówku. Nasza doświadczona i empatyczna ekipa służy wsparciem przez całą dobę, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie i spełnić wszelkie potrzeby związane z ceremonią pożegnania. Poza wyżej wymienionymi usługami pogrzebowymi w ofercie posiadamy również:

– całodobowa eksportacja zmarłych z konkretnego miejsca

– kremacje

– międzynarodowy i krajowy przewóz zwłok

– pomóc i doradztwo w organizacji styp

– tanatokosmetyka

– ekshumacje

– przygotowanie i wygłoszenie mowy pogrzebowej

– oprawa muzyczna – trąbka, skrzypce, organy

Zakład pogrzebowy Szymbark

Działamy z pełnym poszanowaniem dla tradycji i przekonań, starając się uczynić ten trudny czas jak najbardziej godnym i dostosowanym do oczekiwań rodziny zmarłego. Plutowski to nie tylko firma pogrzebowa, to partner, który służy pomocą i wsparciem w trudnych chwilach pożegnania bliskiej osoby.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenia nam organizacji ceremonii pogrzebowej, zawsze gotowi służyć pomocą i szacunkiem w tych trudnych chwilach.

 

Cmentarze w Szymbarku:

 

Cmentarz Parafialny:

Szymbark, 38-311 Szymbark