Zakład pogrzebowy Sulęczyno

Jesteśmy firmą, która nieustannie poszerza zakres swojej działalności, mając na celu niesienie pomocy w trudnych chwilach. Wieloletnie doświadczenie firmy pogrzebowej, realizowana misja oraz zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy gotowi sprostać Państwa potrzebom z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

 

Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju i wyznania w Sulęczynie, z pełnym zrozumieniem dla różnorodności i indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasza firma dba o dostosowanie ceremonii do wyjątkowych życzeń i przekonań zmarłego oraz Jego najbliższych.

 

Usługi pogrzebowe Sulęczyno

 

Ponadto, oferujemy szeroki zakres usług pogrzebowych, obejmujący kompleksową obsługę procesu pogrzebu, a w tym:

– dopełnienie wszelkich formalności

– załatwianie spraw administracyjnych związanych z cmentarzem

– kompleksowe przygotowanie i organizacja pogrzebu

– zamawianie Mszy Świętej

– kremacje

– krajowy i międzynarodowy transport zwłok

– pamiątkowe obrazy dla rodziny

– szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych

Zakład pogrzebowy Sulęczyno

Zespół pracujący w domu pogrzebowym składa się z doświadczonych profesjonalistów, gotowych służyć Państwu pomocą na każdym etapie. Rozwijając naszą działalność, pragniemy być blisko Państwa, dostarczając usługi o najwyższym standardzie. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo klasycznego pogrzebu, czy też innej formy pochówku, nasza firma jest gotowa sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Jesteśmy tu, by pomóc w trudnych chwilach, świadomi, jak ważne jest poszanowanie tradycji, kultury i osobistych preferencji. Działamy z pełnym szacunkiem i empatią, by uczynić ten trudny czas bardziej znośnym dla Państwa.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi służyć pomocą i wsparciem.

 

Cmentarze w Sulęczynie:

Cmentarz Parafialny:

Aleja Zwycięstwa 8, 83-320 Sulęczyno