Transport zmarłych - Pogrzeby Kościerzyna
17831
page-template-default,page,page-id-17831,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Transport zmarłych

Zakład Pogrzebowy Plutowski ma w swojej ofercie usługi transportu zmarłych. Obejmują one całodobowe eksportacje ciała zmarłego z miejsca gdzie nastąpił zgon (dom, szpital, hospicjum, dom opieki) do własnej chłodni, która mieści się w nowoczesnym Domu Pogrzebowym Plutowski w Kościerzynie przy ulicy Piechowskiego 34A.

 

Pod całodobowym numerem telefonu 720 811 515 przyjmujemy zgłoszenia eksportacji ciał z domów i szpitali do pomieszczeń chłodniczych. Należy pamiętać, że zakład pogrzebowy chcąc wykonać przewóz zmarłego, musi otrzymać kartę zgonu, wydaną przez lekarza. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu zmarłych do dowolnego miejsca w kraju. Zajmujemy się też sprowadzaniem ciał i prochów z zagranicy do kraju oraz międzynarodowym przywozem zmarłych do innego kraju.

transport zmarłych