Całoroczna opieka nad grobami - Pogrzeby Kościerzyna
17325
page-template-default,page,page-id-17325,,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive
 

Całoroczna opieka nad grobami

Obecnie migrujemy za pracą nie tylko po całym kraju ale i po całym świecie. Często pozostawiając w miejscu zamieszkania rodziców bądź innych członków rodziny. Nawet jeśli zamieszkujemy daleko w momencie śmierci ważnej dla nas osoby zjawiamy się w mieście, w którym mieszkała i dbamy o organizację pogrzebu. Najczęściej dany człowiek albo miał wykupione miejsce na cmentarzu w danej okolicy albo życzył sobie, aby właśnie tu zostać pochowanym.

Chcąc dopełnić ostatniej woli organizujemy pochówek. Jednakże po zakończeniu wszelkich uroczystości jesteśmy zmuszeni wracać do miejsca, w którym zamieszkujemy oraz do pracy. Co wówczas z grobem? Zakładając, że w najbliższej odległości nie mieszkają bliscy, którzy będą go regularnie odwiedzać.
Z całą pewnością bez większych problemów znajdziemy ofertę firmy, która w danej miejscowości zajmuje się całoroczną pielęgnacją nagrobków. Cena jest oczywiście zależna od naszych oczekiwań. Jednak najczęściej jeśli decydujemy się na roczny pakiet opieki możemy rozłożyć daną sumę na raty. W naszej gestii pozostaje również dogadanie ilości odwiedzin na danym grobie w ciągu roku przez pracownika firmy i ustalenie czynności jakie ma on wykonać.

Nagrobek powinno się wystawić po upływie około pół roku od pogrzebu tak więc najlepiej będzie jeśli po takim czasie wrócimy lub zdalnie zamówimy jego wykonanie. Wówczas kontrolą prac również może zająć się firma opiekująca się grobem. Innymi czynnościami wchodzącymi w skład opieki są: sprzątanie terenu wokół grobu, czyszczenie pomnika, odnawianie liter na nagrobkach, sadzenie kwiatów, grabienie otoczenia nagrobka, ustawienie wiązanek, zapalanie zniczy. Usługi obejmują również doglądanie mogiły bezpośrednio po pogrzebie przebieranie kwiatów i jej oczyszczanie. Firma może również zadbać o odśnieżanie grobu oraz o ustawienie i konserwację ławeczki. Abyśmy mieli pewność co do uczciwości i realnego wykonywania powierzonych prac rzetelne firmy prowadzą skrupulatną cyfrową dokumentację swoich działań. Jednorazową usługę możemy zamówić już  od kilkunastu złotych.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza zamówienia (przycisk formularz zgłoszeniowy).
Po otrzymaniu zamówienia wyceniamy usługę i przesyłamy potwierdzenie drogą e-mailową bądź telefonicznie.
Jeżeli akceptują Państwo naszą wycenę, prosimy o dokonanie wpłaty  na nasze konto bankowe
Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.
Po wykonaniu usługi:

wysyłamy potwierdzenie oraz dokumentację fotograficzną na Państwa adres e-mail.

Na Państwa życzenie wykonujemy tradycyjne zdjęcia (odbitki) i wysyłamy pod wskazany adres.

formularz
opiekacennik